Systemy Zagospodarowania wody deszczowej


Szanowni Państwo!

Przedstawiamy Państwu najtrwalsze i najbardziej ekonomiczne systemy zagospodarowania wody deszczowej. W porozumieniu z nami są państwo w stanie dobrać odpowiednie i najbardziej optymalne rozwiązania do koażdych wymagań i potrzeb.

Systemy do zagospodarowania wody deszczowej HABA RAIN to idealne rozwiązanie dla ludzi pragnących zaoszczędzić na zużyciu wody z sieci wodociągowej. Wykorzystanie wody w czasach deficytu wody pitnej na świecie jest idealnym rozwiązaniem łączącym przemysł, gospodarstwa domowe z dziedziną ekologii, na którą jest kładziony coraz większy nacisk.

Instalacja systemu odzysku wody deszczowej daje również możliwość zwolnienia z podatku od deszczówki!

W naszej ofercie znajdą Państwo następujące możliwości zagospodarowania wód opadowych:

Haba RAIN EXCLUSIVE

Wersja EXCLUSIVE to najbardziej zaawansowany technologicznie system zagospodarowania wody deszczowej. Skierowany jest do osób, które obok funkcjonalności, szczególnie cenią sobie komfort eksploatacji. Wybierając HABA RAIN EXCLUSIVE decydujesz się na jakość potwierdzoną 10-cio letnią gwarancją na zbiornik. Poza wszystkimi cechami wersji PREMIUM i STANDARD, system ten został wyposażony w nowoczesny sterownik elektroniczny, zapewniający w pełni automatyczną pracę, redukującą drgania obudowę centrali i automatyczne zabezpieczenie przed stagnacją wody. Centrala EXCLUSIVE jako jedyna daje możliwość zamontowania dodatkowej pompy w zbiorniku, dzięki której możesz transportować wodę na duże odległości, co zwiększa funkcjonalność całej instalacji.
Zastosowanie: ogród, dom

Haba RAIN PREMIUM

System PREMIUM umożliwia wykorzystanie wody deszczowej zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Pozyskaną wodę opadową można wykorzystać do nawadniania ogrodu, spłukiwania toalet, pisuaru, sprzątania tarasu oraz prania. W tym przypadku system STANDARD został uzupełniony o centralę sterującą pracą układu i optymalizującą zużycie wody wodociągowej o około 50%.
Zastosowanie: ogród, dom

WAŻNE!!! Montaż systemów HABA RAIN EXCLUSIVE i PREMIUM możliwy jest tylko przy wykonanej osobnej instalacji wodnej do odbiorników – toalety, pralki i pisuar.

Haba RAIN STANDARD

Zestaw ten umożliwia gromadzenie wody deszczowej i wykorzystanie jej do podlewania / nawadniania ogrodu. Miękka woda (deszczówka) z niską zawartością wapnia jest szczególnie korzystna dla roślin. Deszczówkę również możemy wykorzystać do prac porządkowych, takich jak np.: mycie tarasu, garażu itp. Odpowiedni dobór zestawu zapewni optymalną akumulację wody deszczowej i jej maksymalne wykorzystanie.
Zastosowanie: ogród

Skontaktuj się z nami!Współpraca

Kontakt

Firma: BIO-TEK

Właściciel: Wojciech Woźniak

Tel. 721 211 241

E-mail: Biuro@bio-tek.pl
Adres: Trąbki 2a, 73-121 Marianowo
Nip: 854 239 51 34
Projekt i wykonanie Multicolor studio reklamy